Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Bregovic

Bregoviç u prit në “Festën e Birrës” me kapsolla, reagon nën kryetarja e Bashkisë: Korça mbrëmë këndoi dhe kërceu me muzikën e shkëlqyer të...

Koncerti i këngëtarit serb Goran Bregoviç mbrëmjen e djeshme u shoqërua me incidente. Në natën e fundit të festimeve në Festën e Birrës në...

Dy kapsolla tymëse për të “prishur” koncertin e Bregoviç, policia ndalon të riun pasi hodhi të parën (Foto – incidenti)

Redon Leka, 21-vjeç është arrestuar nga policia në Korçë, pasi tentoi të hedhë dje në koncertin e Bregoviç dy kapsolla lakrimogjene. Të parën arriti ta...

Zv.kryetarja e Bashkisë së Korçës: Shqiptarët nuk janë aq trima sa të prishin koncertin e Bregoviç

Zëvendëskryetares së Bashkisë së Korçës, Benila Terova mendon se “shqiptarët nuk janë aq trima sa janë në Facebook dhe me llafe”. Prandaj, ajo nuk frikësohet...

Pendohet Shemi i “Ilirëve”, anulon pjesëmarrjen në Festivalin e Korçës: Kam gabuar pak, por kaloj në opozitë

Ndonëse një ditë më parë konfirmoi se do të ishte në Festivalin e Birrës në Korçë, këngëtari i njohur nga Kosova, Shemi ka vendosur...

Berisha poston videon: Këtu isha mes shqiptarëve të Kosovës në Korçë, kur Bregoviç këndonte kundër NATO në Selanik

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka mbetur jashtë debatit për pjesëmarrjen e këngëtarit serb Goran Bregoviç në një festival në Korçë. Berisha ka postuar në rrjetet...

Stresi ka vetëm dy fjalë për festivalin e Bregoviç: Nuk na i kanë vrarë ne nënën para syve apo beben duke i çarë barkun,...

Edhe reperi Stresi i është shtuar listës së personazheve shqiptarë të cilët janë kundër ardhjes së Goran Bregoviç në shqipëri. Përmes një postimi në rrjetet...

Nga Naser Aliu/ Kërkoj ndjesë për Bregoviçin

Nga Naser Aliu Unë kërkoj ndjesë Unë nuk gjeta asnjë mendim kundër shqiptarëve nga Bregoviçi! Ishte një reagim i imi emocional, i ndikuar, i padrejtë dhe i...

Lajmet e fundit