Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Bregoviç

Birra Korça i bën thirrje Bashkisë: Hiqni biletat në koncertin e Bregoviç, Festa e Birrës është e popullit

Edhe pse ka 15 vite që zhvillohet kësaj here “Festa e Birrës” ka bërë një ikonë të madhe në mediat dhe portale. Ardhja e këngëtarit...

SI “KODRAVIÇ PAS BREGOVIÇ”!

Nga Edi Oga, ekskluzivisht për Newsbomb.al Pyjet e Shqipërisë po digjen, por vëmendja e opinionit publik këto ditë është tërësisht e përfshirë nga një tjetër...

Lajmet e fundit