Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

bregdeti yne

“Bregdeti ynë” nuk ndalet, IKMT rinis aksionin në Radhimë, shemben disa objekte pa leje

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit vijon aksionin për prishjen e objekteve pa leje që janë ndërtuar përgjatë vijës bregdetare në plazhet e jugut. Sot,...

“Bregdeti ynë” nuk ndalet, IKMT aksion në Radhimë, shemben disa objekte pa leje

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit vijon aksionin për prishjen e objekteve pa leje që janë ndërtuar përgjatë vijës bregdetare në plazhet e jugut....

Rifillon operacioni “Bregdeti Ynë”, Çuçi paralajmëron: Do shembim dy objekte në Dhërmi, të mos e mendojë askush gjej shesh e ndërto

Rifillon operacioni “Bregdeti Ynë” për shembjen e ndërtimeve pa leje në vijën bregdetare të Shqipërisë. Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi thotë se operacioni u ndërpre...

Zaptuan plazhin e Durrësit me shezlonge dhe çadra pa leje, procedohen katër administratorë biznesesh

Katër persona janë proceduar nga policia pasi kishin zënë pa leje hapësirën publike në plazhin e Durrësit. “Gjatë kontrollit të ushtruar në vijën bregdetare Përroi...

Pogradeci model, asnjë shkelje, të gjithë të pajisur me lejen përkatëse për shezlonget dhe çadrat

Vijon operacioni “bregdeti ynë” në të vendin për të liruar hapzirat publike. Operacioni sot është zhvilluar në Pogradec. Por si duket Pogradeci është një qytet...

Operacioni për lirimin e plazheve, Voltana Ademi dyshuese: Është jo efektiv, ka korrupsion; jemi në korrik dhe Ministria nuk ka ndarë ende stacionet

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi, thotë se operacioni i zhvilluar nga Policia në gjithë vendin për lirimin e plazheve, dhe veçanërisht në Velipojë, nuk...

Policia me “dorë të hekurt” në Golem e Spille, lirohen mbi 30 parcela në plazh, hiqen gati 4 mijë çadra e shezlongë pa leje

Gati 4 mijë çadra dhe shezlongë pa leje janë hequr nga Policia në Golem, Spille dhe Kavajë gjatë dy ditëve të operacionit “Bregdeti ynë”....

“Bregdeti ynë” vazhdon dhe në Velipojë, hiqen 90 shezlongë dhe çadra, procedohet pronarja 50 vjeçare

Një pronare e një subjekti që ushtron aktivitetin në plazhin e Velipojës është proceduar penalisht nga Policia, pasi kishte zënë hapësirën publike pa leje....

Policia “bën namin” në Durrës, hiqen mbi 700 shezlongë dhe çadra në plazh, procedohen 7 pronarë

Mbi 700 shezlongë dhe çadra plahzi janë hequr nga Policia në Durrës. Operacioni “Bregdeti ynë” është përqëndruar gjatë gjithë vijës bregdetare, dhe 7 pronarë...

Task-Forca liron 8 parcela të zëna pa leje në Radhimë e Himarë, procedohen 8 pronarë lokalesh, hiqen afro 200 shezlongë e çadra

8 pronarë lokalesh janë proceduar penalisht nga Policia në jug të vendit pasi, akuzohen se kanë zbaptuar bregdetin pa leje. 8 parcela plazhi janë...

Lajmet e fundit