Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

bregdeti shqiptar

Rama jep lajmin e mirë: Ata që duan të ankorohen në bregun tonë, mund ta bëjnë online pa vonesa

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një ftesë për të gjithë ata që duan të ankorohen në brigjet shqiptare. Me anë...

“Pushtojnë” bregdetin shqiptar, “Blic” thirrje serbëve: Blini masivisht prona, janë shumë lirë!

Dyndjes së madhe të qytetarëve serb në bregdetin shqiptar, media serbe “Blic” i ka kushtuar një vëmendje të madhe. Sipas kësaj media, bregdeti shqiptar, tashmë...

Nuk e keni ndarë mendjen për pushimet? Ne ju sjellim 10 vendet më të bukura të bregdetit shqiptar, nuk duhet t’i humbisni

Bregu i Jonit ofron një mjedis unik në zemër të Europës. Jemi në mes të sezonit veror dhe shumica prej jush ende ndodhen në...

Djali i George Soros kalon pushimet në Shqipëri dhe poston foton me Ramën: Kënaqësi të takohem me mikun tim!

Alex Soros, djali i filantropistit George Soros, po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar. Ai ka postuar një foto teksa shihet në shoqërinë e kryeministrit...

Kujtim Gjuzi merr pushimet, lundron me skaf përgjatë bregdetit shqiptar (Foto)

Deputeti i opozitës së re në Parlament, Kujtim Gjuzi, ka publikuar në foto teksa duket që ka marrë pushimet. Me anë...

“Kokat” e Policisë së Shtetit monitorojnë nga ajri bregdetin e Jugut (VIDEO)

20555085_139963686592428_6874633200686071808_n... by newsbomb-al

Në bregdetin shqiptar gjendet e ngordhur një specie e rrallë (VIDEO)

video-1501578569 by GazetaExpresscom

“Mirëmëngjes” nga Edi Rama me këtë video dedikuar bregdetit shqiptar nga gjigandi botëror i guidave turistike

Kryeministri Edi Rama ka postuar këtë mëngjes një video të bregdetit shqiptar, si një ndër mrekullitë botërore për sezonin e verës. ...

Prezantohet projekti i rrugës që lidh riverën shqiptare me zonën malore të Kurveleshit

Agjencia Kombëtare e Bregdetit nëpërmjet drejtorit të saj,  Auron Tare dhe në prezencë të  Kryetarit të  Bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi, prezantoi  për banorët...

Lajmet e fundit