Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

BREGDET

Rita Ora nuk përmbahet, pozon e veshur me “rrjetë” pranë bregdetit dhe nxjerr në pah të pasmet “bombastike”

Rita Ora njihet si njëra ndër këngëtaret e njohura shqiptare me famë ndërkombëtare. Ajo është shumë active në rrjetet sociale ku numëron miliona ndjekës...

Rama e nis ditën me video nga Shëngjini, qindra pushues shijojnë detin dhe ditët e verës

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga bregdeti i Shëngjinit. Në videon e publikuar nga kryeministri jepen pamje nga bukuritë e...

Nevina Shtylla një sirenë në det, publikon fotot me bikini dhe “çmend” rrjetin

Jemi në kulmin e sezonit veror dhe Vip-at tanë janë “sulur” drejt bregdetit. Një prej tyre është edhe Nevina Shtylla e cila ka preferuar...

Po ndërtonin pa leje konstruksione prej druri në bregdet, arrestohen tre persona në Vlorë (EMRAT)

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akzuohen për ndërtim pa leje në Vlorë. Në pranga kanë rënë për veprën penale “Ndërtimi i...

Rudina Hajdari “braktis” politikën, shijon perëndimin e diellit bashkë me të bijën në bregdetin e Vlorës (FOTO)

Rudina Hajdari ka treguar se gjithmonë gjen kohë për familjen, pavarësisht angazhimeve të saj në politikë. Pas kthimit nga SHBA, ish-deputetja mesa duket është duke...

Kolona të gjata në Vërmicë, kosovarët zgjedhin bregdetin shqiptar për fundjavë

Në pikën kufitare të Vërmicës janë krijuar kolona të gjata, pasi shqiptarët e Kosovës edhe këtë fundjavë kanë vendosur që pushimet t'i kalojë në bregdetin...

Policia AKSION në zonat bregdetare për lirimin e hapsirave publike, SEKUESTROHEN shezlonge dhe çadra

Policia e Shtetit ka nisur një aksion në zonat bregdetare për lirimin e hapsirave publike në plazh. Bëhet me dije se Policia e Shtetit në...

PD denoncon: Rama po u jep klientëve të tij 55 mijë metra katrorë pasuri publike në Hamallaj

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka denoncuar dhënien e 55 mijë metra katrorë tokë në bregdetin e Hamallaj. Ajo shprehet se  personat...

S’ndalet aksioni i IKMT / Fadromat hedhin në tokë disa lokale në plazhin e Lukovës (VIDEO)

Aksioni i Inspektoriatit Kombëtar të Territorit ka vijuar sot në plazhin piktoresk të Lukovës. Mjetet e rënda të IKMT-së kanë hedhur në tokë disa lokale,...

Fluks në Doganën e Morinës, qytetarët kosovarë preferojnë bregdetin shqiptar për të shijuar fundjavën

Fundjava ka nisur me fluks në Doganën e Morinës, pasi qytetarë të shumtë kosovarë janë dyndur drejt Shqipërisë. Shumë prej tyre kanë zgjedhur për...

Lajmet e fundit