Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

braziliane

“Vlonjatët nuk janë të frikshëm”, la vendin e saj për Shqipërinë, braziliania: E dua këtë qytet me zemër

Një çift që ka lënë vendin e tyre të lindjes për të ardhur dhe jetuar në Shqipëri. Kështu nis historia e çiftit nga Brazili...

Lajmet e fundit