Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

Brazil

Kapen duke bërë seks në plazh, filmohen nga turistët (Video)

Një çift është kapur duke bërë seks në një plazh. Ngjarja ka ndodhur në Brazil dhe çifti është filmuar nga disa turistë, të cilët...

Ky është qyteti më i infektuar në botë nga virusi Zika, njihet edhe si “zona e vdekjes” (FOTO dhe VIDEO)

Ky është qyteti më i infektuar në botë nga virusi Zika, njihet edhe si “zona e vdekjes” (FOTO dhe VIDEO) Një qytet i...

Virusi “Zika” shfaqet në Danimarkë, rasti i parë në Europë

Një banor i Danimarkës ka rezultuar pozitiv me virusin “Zika”. Mediat vendase raportojnë se personi në fjalë ka udhëtuar në vendet e Amerikës Jugore...

Lajmet e fundit