Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Brazil

Vdes në mënyrë tragjike foshnja dy muajshe, babai e hedh nga dritarja pas sherrit me bashkëshorten

Një foshnjë dy muajshe ka vdekur në mënyrë tragjike, pasi babai i saj e hodhi nga dritarja, pas një sherri me nënën e saj....

“Më jep lekët se të publikoj videot”, shantazhonte 19-vjeçaren nga Brazili, e pëson keq i riu nga Tirana

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi është denoncuar për shanntazh. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi Eraldo Dervishi, 29 vjeç, është...

Pamje tragjike/ Shembet shkëmbi dhe bie mbi tre varka, 7 persona humbin jetën, 3 të zhdukur dhe disa të plagosur

Të paktën shtatë persona janë vrarë, nëntë janë plagosur rëndë dhe tre të tjerë janë zhdukur pasi një mur natyror shkëmbor u shemb pranë...

Dhimbje të forta barku, presidenti dërgohet me urgjencë në spital

Presidenti brazilian, Jair Bolsonaro, është dërguar me urgjencë në spital, ku edhe është shtruar. Mediat e huaja raportojnë se ai është dërguar në spital me...

Këngëtarja humbi jetën në aksidentin tragjik, Neymar i pikëlluar: Nuk mund ta besoj!

Lajmi për vdekjen e yllit të muzikës Marilia Mendonca tronditi Brazilin mıngjesin e sotëm. 26-vjeçarja humbi jetën bashkë me menaxherin e saj, pasi avioni...

Rrëzohet avioni, humb jetën këngëtarja 26-vjeçare dhe menaxheri i saj

Këngëtarja braziliane Marilia Mendonca humbi jetën së bashku me menaxherin e saj të premten, pasi avioni ku po udhëtonin, u rrëzua në shtetin Minas...

Burri ngacmon seksualisht gruan në autobus, por nuk e dinte se çfarë e priste, “viktima” e kap për fyti…(VIDEO)

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një autobus në Brazil. Një burrë ka ngacmuar sekualisht një grua, por e gjitha nuk përfundon me...

Ishte strehuar dhe fshehur në Brazil, kapet trafikanti shqiptar i shumëkërkuar, i dënuar me 10 vite burg në Francë (EMRI)

Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritetet braziliane pak ditë më parë në San Paolo. Shtetasi Shaqir (Hektor) Nikolli është një emër i njohur...

Brazili pezullon përdorimin e 12 milionë dozave të vaksinës Sinovac, ja arsyeja

Rregullatori federal i shëndetësisë në Brazil Anvisa pezulloi të shtunën përdorimin e mbi 12 milionë dozave të vaksinës Sinovac Biotech, të prodhuara në një...

Drogë dhe armë, arrestohet 27- vjeçarja që drejtonte bandën e trafikut në Brazil, e reja po pushonte në vendin luksoz

Një 27-vjeçare braziliane, e njohur si një nga krerët e një karteli droge në Brazil është arrestuar nga policia. E reja, Valeska Pereira Monteiro u...

Lajmet e fundit