Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

botimi i ri

“Të ushqyerit në jetën e Myzeqesë”, promovohet botimi i ri i autores Elmira Rama

Shkrimtarja Elmira Rama, autore e dy vëllimeve poetike dhe disa studimeve, vjen me një botim të ri ku gërsheton me gjuhën shkencore dhe tradicionale...

Lajmet e fundit