Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

boteror

Mbrojtësi i Francës futet në histori, arrin rekordin e jashtëzakonshëm

Vetëm 10 lojtarë e kanë arritur këtë trofe në historinë e futbollit, e ndërsa mbrojtësi i ‘gjelave” të Francës i shtohet i fundit...

Festimi i Xhakës dhe Shaqirit me shqiponjë, mediat serbe TURFULLOJNË nga inati

Festimi i dy golave të mbrëmjes së sotme të realizuar nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri me shqiponjat ndër duar, duket se ka irrituar...

90 vjeçe por nuk e heq pultin nga dora, zbuloni për kë bën tifo në BOTËROR nënë Gjela

Gruaja që shikoni në foto quhet Gjela Nikolli. Është 90 vjeçe dhe jo vetëm që nuk e ndjen peshën e viteve...

Paralajmëron Sonila Meço: KUJDES, PPP-të nuk shohin Botëror, godasin kur nuk e ke mendjen

Dhe mbi të gjitha kujdes me memorien, që deri në finale mos jetë ngritur ndonjë kullë e re dhe të na ngjajë si...

Era Istrefi zëri i himnit të Kampionatit Botëror, ja ç’ ndodhi pas publikimit në internet

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këngës zyrtare të Kampionatit Botëor të futbollit këtë vit. Lajmi është konfirmuar edhe...

Festivali i rëndësishëm botëror, ja reperi shqiptar që do performojë

Festivali Lollapalooza është një nga festivalet më të mëdhenj të muzikës në botë, i cili këtë vit do të mbahet në Chicago. ...

Lajmet e fundit