Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

bota

Vajza që humbi familjen nga zjarri merr 195 mijë kartolina për Krishtlindje

Nëse doni t’i dërgoni kartolinë, adresa e saj është: Sa'fyre Terry P.O. Box 6126 Schenectady, NY 12306

Ky është shteti më i mirë në botë për të jetuar

Indeksi i Zhvillimit Njerëzor (HDI) në Kombet e Bashkuara ka publikuar raportin vjetor pas matjeve në 188 shtete të ndryshme të cilësisë së jetesës....

Dy djem zbulojnë diçka të çuditshme në një liqen të ngrirë (Video)

Një video e postuar në Youtube tregon një rreth të mistershëm të formuar në një liqen të ngrirë në Utah të SHBA-ve. ...

A është ky emri më i çuditshëm në botë?

Gruaja nga Bogota e Kolumbisë që më parë quhej “Ladyzunga Cyborg”, ka fituar betejën dy vjeçare për të ndryshuar emrin e saj. Ajo sot...

John Kerry uron Kosovën për 7 vjetorin e pararësisë

Sekretari i Shtetit amerikan, John Kerry ka uruar në emër të presidentit Barrack Obama dhe popullit amerikan, 7 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. ...

Lajmet e fundit