Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

bosnje

Prishen raportet mes boshnjakëve dhe serbëve në Bosnje, Sarajeva kërkon dënimin e Serbisë

Prishen raportet mes entiteteve në Bosnjë-Hercegovinë dhe kërkohet revidimi i procesit për krime. Raportet me Serbinë janë tendosur shumë. Ekipi i...

Ky shtet ballkanik rrezikon të bëhet bazë e ISIS për Europën

Lidhjet e Bosnjes me Islamin e vendosin atë përballë rrezikut të shndërrimit në bazën e terroristëve të ISIS në Europë. Raporti...

Lajmet e fundit