Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Bosiljka Mlladic

Shpërthen bashkëshortja e kriminelit serb Ratko Mlladic: Vendimi i gjykatës i padrejtë! Për të një ditë do të shkruhe ndryshe

Bosiljka Mlladic, gruaja e kriminelit të luftës dhe xhelatit te Ballkanit, Ratko Mlladic, është shprehur se dënimi me burgim të përjetshëm është i pa...

Lajmet e fundit