Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

boset e krimit

AMP për Euronews Albania: ‘Plumbi i artë’ nuk u dekonspirua

Hetimi i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore nuk ka zbuluar efektivë të dyshuar për dekonspirim në operacionin “Plumbi i artë” ku 13 persona nuk u...

Nuredin Dumanit i komunikohet “Arresti me burg” në spital, “pentito” që fundosi bosët e krimit nuk dërgohet në Gjykatë

Nuredin Dumani, 39 vjeç, është njohur me masën e sigurisë në ambientet e spitalit. "Gjykata e Posaçme ka dhënë për të "Arrest me burg",...

Goditja 8 grupeve kriminale nga SPAK, Berisha e quan “bllof”: U arrestuan ushtarët, bosët e krimit ikën se i njoftoi Policia! Unë s’kam të...

Ish-kryeministri Sali Berisha e quan "një bllof" dhe "disfatë" operacionin e SPAK dje për goditjen e 8 grupeve kriminale që vepronin në qarqe të...

Ministri Manja paralajmëron “bosët” e krimit: Të tjerë të dënuar do futen në regjimin special “41 biss”

Ministri i drejtësisë Ulsi Manja paralajmëron se në regjimin special 41 biss do të futen edhe të dënuar të tjerë. Ky regjim konsiston në...

DALIN FOTOT e ’41 BISS’/ Ky është vendi ku do izolohen ‘BOSËT E KRIMIT’! Kamera sigurie, tela me gjemba e kallashnikovë…

Në burgjet shqiptare tashmë do të aplikohet regjimi i posaçëm “41-biss” ose regjimi i burgut të egër. Po si do jetë...

Xhafaj ‘dredh’ policinë e Shkodrës: Mos u merrni me hallexhinjtë, BOSËT e krimit janë vërdallë (DEKLARATA E FORTË)

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka marrë sot pjesë në analizën vjetore të policisë së Shkodrës ku sapo është emëruar në krye të kësaj...

Lajmet e fundit