Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

borxh

Habit ish-truproja i Donald Trump: Ai më shkatërroi jetën, më ka ende 130 dollarë borxh që bleu hamburger

Njihet si një nga njerëzit më të pasur të planetit, por edhe ish-presidenti Donald Trump paska patur nevojë për para’ borxh.Ish-truproja i tij KEvin...

Shpëtim Idrizi: Ramës i dhashë lekë borxh kur u kthye nga Franca, e ndihmova sepse më vinte keq

Kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi ka thënë mbrëmjen e sotme se i ka dhënë lekë borxh kryeministrit Rama kur ky i fundit është kthyer...

Garancia për borxhin, merr peng maqedonasin, arrestohet 47-vjeçari në Pogradec

Policia e Pogradecit ka arrestuar një shtetas për veprën penale "Shtrëngimi me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë". ...

Vrasja e ish të përndjekurit politik në Tiranë, zbulohet shkaku i konfliktit mes viktimës dhe autorit

Dalin detaje të reja nga ngjarja e ndodhurr mbrëmë tek Kodrat e Liqenit në Tiranë, ku u ekzekutua 62-vjeçari Haxhi Baxhinovski.   ...

Ka 1 milion euro borxh në kumar, ish-pronari i ‘Play Boy’ do i shlyejë duke shitur pikturat e Picasso-s

Një nga pronarët e Play Boy, James Stunt me pasuri të akorduar në 2015-ën 12 bilion euro ka deklaruar falimentimin dhe gjithashtu ka afër...

I dashuri në burg për trafik kokaine, Viola Spiro rrëfen vështirësitë ekonomike

Moderatorja Viola Spiro është një nga vajzat më të lakuara të ekranit. Ndërsa pak muaj më parë ajo u vu në qendër të vëmendjes...

Qeveria zhytet në borxhe, paguan 46 mln euro interesa, por tërheq 109 mln euro të tjera

Borxhi i jashtëm bruto i ekonomisë shqiptare arriti rreth 7,8 miliardë euro gjatë tremujorit të tretë të vitit me një zvogëlim rreth 21 milionë...

Tatimet japin njoftimin e rëndësishëm: Cili është afati i fundit për të paguar borxhin

Drejtoria e Përgjthshme e Tatimeve ka dhënë njoftimin e rëndësishëm në lidhje me mbledhjen e detyrimeve tatimore të papaguara. Administrata Tatimore ka...

Lajmet e fundit