Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
44 %
5.7kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

Borkica Gruevski

U arratis në Hungari, bashkëshortja e Nikolla Gruevskit “çon” ish-kryeministrin në gjykatë

Borkica Gruevski, bashkëshortja e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski, ka dorëzuar kërkesë për divorc në Gjykatën Themelore Civile në Shkup. Nikolla dhe Borkica Gruevski u martuan në...

Lajmet e fundit