Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

bordi

Karburantet sqarojnë kostot: Formula e Bordit mbulon vetëm 30% të shpenzimeve fikse, rrezikohet furnizimi me naftë

Prej gati dy javësh çmimi i naftës caktohet bazuar në një akt normativ të miratuar në datën 5 mars “Për disa shtesa në ligjin...

Përplasjet e Universitetit, Bordi akuzon Rektorin: Ja çfarë bëri kundër nesh (E PLOTË)

Prej disa ditësh mbarëvajtja dhe funskionimi i Universitetit të Tiranës është kthyer në një debat mjaft të nxehtë. Ndërkohë, kritikave për rektorin...

Lajmet e fundit