Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

bordi

Bordi ndryshon ÇMIMET e karburanteve, ul NAFTËN me 4 lekë, ja sa do të shitet gazi e benzina

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish këtë të mërkurë çmimin e karburanteve. Pas një situate pezull prej gati tre javësh, Bordi i transparencës është mbledhur...

Tabaku: Bordi i karburanteve po cakton çmimet siç duan oligarkët

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, në seancën e sotme plenare foli për situatën energjitike në vend, duke thënë se ERE vepron ashtu si...

Bordi “harron” të mblidhet kur ulen çmimet e naftës në bursa!

Nafta në bursat ndërkombëtare është në tendencë rënëse që prej disa ditësh. Treguesi Brent, referenca e naftës bruto europiane ka zbritur në 90 dollarë...

Bordi vendos çmimet e reja të karburanteve, ja sa do tregtohet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ka vendosur çmimet e reja të tregtimit të karburanteve me shumicë dhe pakicë në vendin tonë. Çmimi i naftës me pakicë...

Bordi e çoi naftën 245 lekë, Tabaku: PD e ka dërguar në Kushtetuese, është i oligarkëve

Bordi i Karburanteve vendosi dje të rriste çmimin e karburanteve, me naftën që arriti në 245 lekë për litër. Një ngritje menjëhershme prej 22...

ERE mbledh Bordin nesër, çfarë pritet të vendosë për çmimin e energjisë

Enti Rregullator i Energjisë ERE do të mbledhë Bordin e saj nesër, më datë 14:00. Pritet që ERE të vendosë për kërkesën e pezullimit...

Bordi vendos çmimet e reja për karburantet: Nafta ulet me 6 lekë, benzina bie në 198 lekë, gazi nuk ndryshon

Nafta do të shitet gjatë lekë më pak nga pasditja e sotme, duke u shitur me 223 lekë/litri. Bordi ka vendosur çmimet e reja...

Bordi vendos ÇMIMET e reja: Nafta do të shitet me 219 lekë, gazi i pandryshuar, bie dhe benzina

Një litër naftë nga pasditja e sotme do të shitet me 219 lekë, duke shënuar një ulje prej 4 lekësh. Ndërkohë, benzina do të...

Bordi ndryshon ÇMIMET e karburanteve, rrit sërish naftën dhe gazin

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish këtë të shtunë çmimin e karburanteve. Sipas vendimit të marrë nga Bordi nafta do të tregtohet me 223 lekë/litri,...

Bordi vendos çmimet e reja të karburanteve, ja sa do shitet nga sot nafta, benzina dhe gazi

Bordi i transparencës ka vendosur çmimet e reja të karburanteve, duke caktuar çmimin për një litër naftë me pakicë në 224 lekë. Benzina do të...

Lajmet e fundit