Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

bordi

Bordi RRIT çmimet e karburanteve, ja sa do të shiten nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish këtë të enjte çmimin e karburanteve. Sipas vendimit të marrë nga Bordi nafta do të tregtohet me 187 lekë/litri,...

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve

Ndryshon sërish çmimi i tregtimit të karburanteve në vend, me pakicë dhe shumicë, me vendim të Bordit të Transparencës. Bordi ka vendosur sot që nafta...

Bordi ndryshon ÇMIMET e karburanteve, rrit naftën dhe benzinën, ja sa do të shitet gazi

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish këtë të shtunë çmimin e karburanteve. Sipas vendimit të marrë nga Bordi nafta do të tregtohet me 197...

Gjykata Kushtetuese rrëzon Bordin e qeverisë për çmimet e ushqimeve, pranohet kërkesa e PD-së

Gjykata Kushtetuese ka pranuar kërkesën e Partisë Demokratike, e cila disa javë më parë kërkoi që të rrëzohej ligji për bordin për çmimet e...

Bordi RRIT çmimet e karburanteve, ja sa do të shiten nga sot benzina, nafta dhe gazi

Bordi i karburanteve ka dalë këtë të mërkurë duke bërë me dije shifrat e reja me të cilat do të tregtohen karburantet në vendin...

Bordi e uli dje, nafta më e lirë për herë të parë që nga nisja e luftës

Çmimi i naftës ka zbritur për herë të parë në vend në nivelet më të ulëta që nga fillimi i marsit, përpara fillimit të...

Bordi ul çmimet e karburanteve, ja sa do shiten nga sot nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur të ulë çmimet për të tretën herë brenda javë së fundit, si rrjedhojë e ndryshimit të tregjeve ndërkombëtare. Vihet...

PD kërkesë për shfuqizimin e Bordit të Ushqimit, Sula: Qeveria ka mbushur arkën me xhepat e qytetarëve në kohë krize, çmimet vetëm janë rritur

Gjykata Kushtetuese mbajti sot seancën për shqyrtimin e padisë së Partisë Demokratike për shfuqizimin e Bordit të Ushqimeve. Pas seancës jashtë ambienteve të gjykatës në...

A do shkrihet Bordi i naftës? Balluku i kalon përgjegjësinë Ibrahimajt: Vendimi i takon Ministrisë së Financave

Ministrja Belinda Balluku është shprehur këtë të hënë se qeveria po shikon mundësinë që Bordi i Transparencës të shkrihet, duke qenë se ka një...

Nafta bie në 78 dollarë për fuçi, i afrohet çmimit të para luftës

Tregjet ndërkombëtare të naftës dhe gazit natyror raportojnë se çmimet e karburanteve kanë rënë. Siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme, nafta e papërpunuar...

Lajmet e fundit