Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

bordi i karburanteve

Konfindustria: Nafta duhet të ishte nën 180 LEKË! Bordi ka dy javë që po vonohet, çmimi ka rënë në bursë

Konfindustria shqiptare dënon mosndërhyrjen e Bordit të Karburanteve në rregullimin e çmimeve të naftës dhe produkteve të tjera, pavarësisht se prej ditësh në bursë...

Bordi fikson ÇMIMET e reja, ja sa do të shiten nga nesër në mesditë nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës i ngritur nga qeveria për kontrollin e çmimeve të karburanteve në vend, ka njoftuar mbrëmjen e sotme çmimet e reja të...

Bordi njofton ÇMIMET e reja: Benzina ulet me 2 lekë e nafta me 9 lekë, bie dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur sot çmimet e reja të shitjes së benzinës, naftës dhe gazit, ku vihet re një ulje e benzinës dhe...

Benzina bie në 201 lekë, Bordi vendos ÇMIMET: Nafta do të shitet nga sot me 248 lekë, rritet dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur sot çmimet e reja të shitjes së benzinës, naftës dhe gazit, ku vihet re një rritje e ndjeshme e...

Nafta rritet në 239 lekë, Bordi fikson ÇMIMET: Benzina do shitet me 205 lekë, gazi me 78 lekë

Bordi i Karburanteve është mbledhur sot pas gati një jave dhe ka vendosur çmimet e reja të tregtimit të karburanteve. Bie në sy një...

Bordi ndryshon ÇMIMET brenda 24 orëve: Nafta bie në 226 lekë, ulet dhe benzina në 211 lekë, nuk ndryshon gazi

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të premte dhe ka vendosur të ulë çmimet, gati 24 orë pas uljes që bëri ditën e djeshme....

PD kërkon shkrirjen e Bordit të Karburanteve: Në bursë çmimi ra 95 dollarë, këta e ulin me dy lekë, nga 240 në 238 lekë

Partia Demokratike ka kërkuar sot shkrirjen e Bordit të Karburanteve, pasi sipas tyre nuk po u shërben shqiptarëve por klientëve të qeverisë. Në një...

Nafta në bursë ka rënë me 8 dollarë, Bordi vendos ÇMIMET e reja: Benzina bie me 12 lekë, dizeli dhe gazi nuk ndryshojnë!

Bordi i Karburanteve është mbledhur përsëri pas gati një jave dhe ka dalë me njoftim për çmimin e naftës, benzinës dhe gazit. Pavarësisht se...

Ndryshojnë përsëri ÇMIMET, Bordi del me njoftim pas 24 orësh: Rritet me 5 lekë nafta dhe benzina, mbetet i pandryshuar gazi!

Bordi i Karburanteve është mbledhur përsëri pas 24 orësh dhe ka dalë me njoftim të ri për çmimin e naftës, benzinës dhe gazit, shkruan...

Bordi ndryshon ÇMIMET e karburanteve: Nafta ulet me 9 lekë, bie edhe benzina në 229 lekë, gazi mbetet i pandryshuar

Bordi i Karburanteve ka ndryshuar këtë të mërkurë çmimet e tregtimit të naftës, benzinës dhe gazit. Pa u bërë ende 24 orë nga rritja...

Lajmet e fundit