Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

bordi i karburanteve

Bordi ndryshon ÇMIMET e karburanteve, ULET nafta, çfarë ndodh me gazin e benzinën

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish këtë të martë çmimin e karburanteve. Sipas vendimit të marrë nga Bordi nafta do të tregtohet me 189  lekë/litri,...

Bordi i Ushqimeve u shfuqizua nga Kushtetuesja, ministrja Ibrahimaj tregon kur do merret vendim për Karburantet

Ministrja e Financave Delina Ibrahimaj është shprehur sot se qeveria është duke pritur vendimin e Gjykatës Kushtetuese për shfuqizimin ose jo të Bordit të...

PD kërkon shfuqizimin e Bordit të karburanteve, Sula: U shërben disa kompanive dhe oligarkëve, po dëmton ekonominë shqiptare

Gjykata Kushtetuese ka shqyrtuar sot padinë e PD për shfuqizimin e Bordit për çmimin e Karburanteve. Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula u shpreh...

Bordi ndryshon çmimet e karburanteve, ulet nafta, ja sa do shiten benzina e gazi

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të shtunë dhe ka vendosur të reflektojë uljen e çmimeve, pasi thotë se dhe në bursë ka pasur...

Ulen nafta dhe benzina, rritet gazi! Bordi ndryshon për herë të katërt çmimet brenda javës

Bordi i karburanteve ka dalë këtë të shtunë përsëri me vendim për të ulur çmimet. Bie në sy rënia e naftës dhe benzinës, ndërkohë...

Bordi ul çmimet e karburanteve, ja sa do shiten nga sot nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur të ulë çmimet për të tretën herë brenda javë së fundit, si rrjedhojë e ndryshimit të tregjeve ndërkombëtare. Vihet...

Konfindustria: Nafta duhet të ishte nën 180 LEKË! Bordi ka dy javë që po vonohet, çmimi ka rënë në bursë

Konfindustria shqiptare dënon mosndërhyrjen e Bordit të Karburanteve në rregullimin e çmimeve të naftës dhe produkteve të tjera, pavarësisht se prej ditësh në bursë...

Bordi fikson ÇMIMET e reja, ja sa do të shiten nga nesër në mesditë nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës i ngritur nga qeveria për kontrollin e çmimeve të karburanteve në vend, ka njoftuar mbrëmjen e sotme çmimet e reja të...

Bordi njofton ÇMIMET e reja: Benzina ulet me 2 lekë e nafta me 9 lekë, bie dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur sot çmimet e reja të shitjes së benzinës, naftës dhe gazit, ku vihet re një ulje e benzinës dhe...

Benzina bie në 201 lekë, Bordi vendos ÇMIMET: Nafta do të shitet nga sot me 248 lekë, rritet dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur sot çmimet e reja të shitjes së benzinës, naftës dhe gazit, ku vihet re një rritje e ndjeshme e...

Lajmet e fundit