Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

Bora Zemani

“Me puthje fitojnë vendin e punës”/ PLASI, Flor Gjini “thumbon” Bora Zemanin, nuk “kursen” as Erjona Rusin

Moderatori Flor Gjini nuk ka kursyer “thumbat” ndaj Bora Zemanit.  Së fundmi ai ka rrëfyer arsyet të cilat e çuan drejt largimit nga “Top...

Nga Arbana Osmani te Taulant Balla, ja kush ishin të ftuarit VIP që morën pjesë në dasmën e Arbër Hajdarit

Arbër Hajdari dhe Vlera Devolli mbrëmjn e djeshme kurorëzojnë dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Dasmën Arbri zgjodhi që ta bënte në Elbasan, ku...

Foto me Donaldin, Bora Zemani konfirmon pajtimin me aktorin: Na lini të kërcejmë!

Moderatorja Bora Zemani ka konfirmuar pajtimin me Donald Veshaj. Ka qenë vetë Bora që vetëm pak minuta më parë me anë të një postimi...

“Bora Zemani është shumë mendjemadhe”, ish-konkurentja e “Përputhen” rrëfen si reagoi moderatorja ku u ndeshën “live”

Antonia Gjoka, ish-konkurentja e "Përputhen", foli për herë të parë për marrëdhënien me moderatoren e mirënjohur, Bora Zemani. Ajo rrëfeu gjatë një inetrviste në “Ora...

U tha se do e shohim në ekran përballë Bora Zemanit, reagon Beatrix Ramosaj dhe shuan dyshimet njëherë e mirë

Lart e poshtë prej ditësh po qarkullojnë zëra e këngetarja Beatrix do të jetë pjesë e  “Dance with me”, formatit rival të “Dancing with...

VIDEO/ Bora e uroi Donaldin në mënyrën më të bukur për ditëlindje dhe askush nuk e vuri re

Një ditë më parë vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj festuan 27 vjetorin e lindjes. E sigurisht në këtë ditë kaq të veçantë për ta...

Të përqafuar në festivalin e Dua Lipës, Donaldi dhe Bora nuk fshihen më, e publikojnë vetë FOTON

Donald Veshaj dhe Bora Zemani ishin për shumë muaj në qendër të mediave rozë, pas përfundimit të edicionit të parë të BB VIP, ku...

VIDEO/ Bora Zemani në protestën përpara Ministrisë së Brendshme për Jonadën, ja kush e shoqëroi

Moderatorja Bora Zemani ka qenë kryefjalë e mediave, kjo për shkak të jetës së saj personale dhe historisë së bujshme me aktorin Donald Veshaj. Së...

Habit aktori Rezart Veleshnja: Bora Zemani dhe Nuredin Dumani për 1 muaj kanë qenë personat…

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja, është treguar kritik ndaj shtetit tonë, duke thënë se pushtetarët janë vetëm për t’i bërë keq vendit. Ai tha me...

“Nuk ka të ndalur”, Spartak Ngjela: Nuk më interesojnë të tjerët, nëse Bora Zemani do të ndihej keq do të…

Avokati i njohur, Spartak Ngjela, shpesh herë është në qendër të portale për shkak të komenteve të tij. Një kompliment i tij për moderatoren Bora...

Lajmet e fundit