Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

bora muzhaqi

Nisma “Gati për Shqipërinë”, Muzhaqi ironizon Rovena Vodën: Programi do jetë i hapur, s’hyn në lojë as miku as arkat e peshkut

Zv.Ministrja e Arsimit, Bora Muzhaqi, e cila njëkohësisht është edhe kordinatorja e nismës “Gati për Shqipërinë”, gjatë një konference nga Kryeministria ka dhënë disa...

Rama e bëri zv.ministre të Arsimit, Bora Muzhaqi bëhet nostalgjike dhe publikon foton e veçantë

Bora Muzhaqi është njën nga risitë e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit, e cila kandidoi në qarkun e Tiranës por nuk arriti...

Evis Kushi pret zv. ministren e re Bora Muzhaqi: Kam besim që me energjinë dhe pasionin e saj do avancojmë më shumë projektet

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ditën e sotme ka pritur zëvendës ministren e re të Arsimit, Bora Muzhaqi. Kushi ka falenderuar Aspasjana Kongon, e cila...

Rama bën emërimet e para të mandatit të tretë, këto janë dy zv.ministret e reja të kabinetit qeveritar (EMRAT)

Zëdhënësja e fushatës së zgjedhjeve të 25 prillit në PS e cila nuk mundi të marrë mandatin e deputetes është shpërblyer nga kryeministri Rama...

Bora Muzhaqi e PS: FITORE e thellë! Do të fillojmë numërimin e votave të kandidatëve brenda partisë. Kush i tjetërson bën KRIM ZGJEDHOR!

Kandidatja për deputete e PS, Bora Muzhaqi ka dalë për të disatën herë në një deklaratë për mediat dhe opinion publik, pak para mbylljes...

Përfaqësuesja e PS e entuziazmuar: Fitorja është e jona dhe e gjithë Shqipërisë. Të mbyllim procesin bashkë me PD

Kandidatja për deputete e PS-së, Bora Muzhaqi ka dalë në një konferencë për mediat dhe opinionin publik. Ajo u shpreh e bindur se fitorja...

Përfaqësuesja e PS apel numëruesve: Tani është momenti juaj! Partia dhe Edi Rama falenderon çdo patronazhist për punën e bërë

Kandidatja për deputete e PS, Bora Muzhaqi ka dalë në një deklaratë për mediat dhe opinionin publik, disa minuta pas mbylljes së procesit të...

Kandidatja e PS thirrje qytetarëve: Dilni VOTONI! 5 minuta nga koha juaj ndikojnë për vitet që do të keni para

Kandidatja e PS, Bora Muzhaqi ka dalë sot pasdite në një deklaratë për mediat, duke iu drejtuar qytetarëve që nuk e kanë hedhur ende...

Kandidatja e PS “hutohet” para Ramës: Babain tim vetëm një herë e kam parë të lotojë, ishte dita kur takoi prindërit e mi...

Bora Muzhaqi, kandidatja për deputete e PS, ka qenë sot e pranishme gjatë një takimi që ka zhvilluar kryeministri Rama me maturantët ekselentë, të...

Rama telefonon kandidaten e Tiranës: I sheh gjëkundi xhagajdurët e LSI? Muzhaqi: Ata që ishin gënjyer me vend pune, po kthehen te PD (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka telefonuar pasditen e sotme kandidaten për deputete e zonës së Tiranës, Bora Muzhaqi, e vendosur e 31-a në listë. Ajo...

Lajmet e fundit