Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

bora muzhaqi

Rritja e çmimit të naftës, Bora Muzhaqi: Unë si ministre jam e detyruar të vij me makinë, qytetarët të lëvizin në këmbë

Ditët e fundit çmimi i naftës ka arritur në shifra rekord, ndaj dhe janë organizuar edhe protesta. Ministrja e Rinisë dhe Fëmijëve, Bora Muzhaqi thotë...

“Çfarë do të bëhet për të mbrojtur jetën e të rinjve?”, Bora Muzhaqi bëhet “lëmsh”: Ata duhet të jenë më të ndërgjegjshëm për të...

Ministrja e shtetit për Rininë dhe fëmijët, Bora Muzhaqi sot hapi inisterialin rajonal për Rininë dhe Arsimin ku pjesëmarrës ishin Ministrat e Arsimit dhe...

“Nuk kam kohë” dhe “Akademia e barinjve”, Rama justifikon ministret e tij: Bora Muzhaqi ka mungesë eksperience, Frida Krifca e nxori AZHBR-në të parën...

Kryeministri Edi Rama ka justifikuar ministret Bora Muzhaqi dhe Frida Krifca për deklaratat e tyre të fundit, për të cilat dy minister janë krirtikuar...

Bora Muzhaqi “gjen kohën”, ministrja ngushëllon famijen e Mateos 10 ditë pas ngjarjes: Uroj mos të përsëriten më!

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi ka folur nga Korça për vrasjen makabre të 8-vjeçarit Mateo Vasiu, i cili u vra nga fqinji...

Rama prezanton buxhetin për rininë dhe fëmijët: Dy qendra të reja informatike në Vlorë dhe Shkodër, brenda mandatit do shtrihen në të gjitha bashkitë

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme së bashku me ministren e Rinisë dhe Fëmijëve, Bora Muzhaqi kanë prezantuar buxhetin e vitit 2022. Rama bëri me...

Iu shmang pyetjes për abuzimin e fëmijëve, Bora Muzhaqi kërkon ndjesë: Jam thellësisht e prekur nga tragjedia e Fierit, por pyetja që mu drejtua...

Ministrja për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, u vu në qendër të akuzave ditën e sotme, pasi iu shmang pyetjes së gazetarëve për abuzimin...

Deputetët e PD kërkojnë dorëheqjen e Muzhaqit: Ministrja e Ramës shpërfill me buzëqeshje dhimbjen e pamasë, s’jeni e denjë të bëni politika për fëmijët...

Deputetët e opozitës kanë reaguar pasi ministrja e Shtetit për Rinën dhe fëmijët, Bora Muzhaqi nuk i është përgjigjur gazetarëve në lidhje me pyetjen...

Gazetarët pyesin Bora Muzhaqin për abuzimin e fëmijëve, ministrja: S’kam kohë…

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi është pyetur nga gazetarët në lidhje me ngjarjen abuzimin e fëmijëve. E teksa gazetarët e pyetën...

Bora Muzhaqi flet në 2 të mëngjesit, salla shpërthen në të qeshura: Është ora 1 e natës, trupi i shëndoshë në mendje të…(Video)

Ministrja e shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi nuk ka qëndruar pa bërë “gafën” e rradhës. E emocionuar teksa ka marrë fjalën në...

Profilet/ Kush janë ministret e reja të qeverisë?! Nga biznesmenia e Shkodrës tek drejtoresha e Bujqësisë

Kabineti i ri qeveritar do të ketë dhe 4 ministre të reja gati të panjohura për publikun. Kryeministri Edi Rama edhe një herë ka treguar...

Lajmet e fundit