Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

bora muzhaqi

“E dini kush jam unë?” Bora Muzhaqi u prezantohet fëmijëve që shkuan në Kuvend: Jam ministja e kalamajve

Ditën e sotme me ftesë të deputetes Jorida Tabaku, disa fëmijë kanë shkuar në Kuvend, për të parë nga afër Parlamentin e Shqipërisë. E teksa...

“E paduruar”, ministrja e Ramës zë e para vendin në tribunën e stadiumit “Air Albania”

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, duket se mezi po pret që të shohë finalen Romës dhe Feyenoord. Ajo ka postuar një...

E kritikoi në emision, Edona Bilali i përgjigjet gazetarit: Të pavërteta fjalët që tha, s’kam bërë asnjë gafë që kur kam marrë detyrën…(E PLOTË)

Ministrja Socialiste e Shtetit për Sipërmarrjen, Edona Bilali i është përgjigjur gazetarit Robert Rakipllari, i cili teksa komentonte ministrat e qeverisë, ka cilësuar si...

Kryemadhi i ngatërroi mbiemrin, Balla i del në mbrojtje ministres: Muzhaqi është mbiemër i madh, fisi i Borës e ka vuajtur shumë diktaturën

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka dalë në mbrojtje ministres Bora Muzhaqi, pasi Monika Kryemadhi i ngatërroi mbiemrin dhe...

“Djemtë bëhen roje në shtëpi bari, ndërsa vajzat eskorta të kriminelëve”, Kryemadhi i përgjigjet Muzhaqit: Po të ishte për t’u marrë me ty… (REPLIKAT)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka replikuar me Ministren e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqin, pasi kjo e fundit dënoi sjelljen e...

Bora Muzhaqi kritikon sjelljen e Ina Zhupës: E prisja diçka të tillë nga Berisha, por jo nga një vajzë e re

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi ka dënuar sjelljen e deputetes Ina Zhupa në Komisionin për Edukimin, ku i tërhoqi mikrofonin...

“Edhe unë qesh kur i shoh”, Bora Muzhaqi flet për lapsuset dhe gafat: Një gjë është e sigurt, s’bëj gabime në punën time

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët njihet tashmë për lapsuset dhe gafat që shpesh ka bërë në daljet e saj publike. Në lidhje me...

VIDEO/ Bora Muzhaqi kërkon ndjesë: Na falni për diellin e tepruar

Ministrja e Rinisë dhe Fëmijëve, Bora Muzhaqi sot gjatë Kongresit të Partisë Socialiste ka zhvilluar bashkëbisedim me të rinjtë, ku kanë folur me panele...

Ministrat e kanë detyrim të shkojnë me makinë në punë? Ibrahimaj “hedh poshtë” pretendimin e Muzhaqit: Nuk është kështu, kemi shkurtuar shpenzimet e tyre

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Delina Ibrahimaj, bëri me dije se në mes të kësaj krize në të cilën ndodhemi, qeveria ka ulur konsumin...

Rritja e çmimit të naftës, Bora Muzhaqi: Unë si ministre jam e detyruar të vij me makinë, qytetarët të lëvizin në këmbë

Ditët e fundit çmimi i naftës ka arritur në shifra rekord, ndaj dhe janë organizuar edhe protesta. Ministrja e Rinisë dhe Fëmijëve, Bora Muzhaqi thotë...

Lajmet e fundit