Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

bombula

Plagosja nga shpërthimi i bombulës e 4 anëtarëve të familjes në hotelin në Velipojë, policia arreston tregtarin e shitjes së gazit (EMRI)

Policia e Shkodrës ka arrestuar 46 vjeçarin Petrit Mlojla, i cili tregtonte gaz pa licensë dhe në shkeljeve të rregullave të tregtimit të lëndëve...

Shpërthen bombula e gazit brenda në një banesë në Durrës, përhapet panik tek banorët

Mbrëmjen e sotme ka shpërthyer një bombul gazi në qytetin e Durrësit. Bombula ka plasur brenda në një banesë në Spitallë...

Lajmet e fundit