Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

bombul gazi

Shpërthen bombula e gazit në Kamëz, një i plagosur

Një i plagosur si pasojë e shpërthimit të bombulës së gazit në Kamëz. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Londër” dhe i plagosuri...

Shpërthimi i bombolës, ndërron jetë një prej 30 të plagosurve

Një prej 30 të plagosurve nga shpërthimi i bombolës së gazit në një lokal të fshatit Beragozhdë, ka ndërruar jetë ditën e sotme si...

Lajmet e fundit