Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

bombul gazi

Shpërthen bombula e gazit në një banesë në Pogradec, plagosen pronarët (E PLOTË)

Një bombul gazi ka shpërthyer ditën e djeshme në një banesë në Pogradec. Sipas informacionit të policisë mësohet se ngjarja është regjistruar mbrëmjen e djeshme...

Shpërthim i fuqishëm në një universitet privat në Tiranë

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një universitet privat në Tiranë mbrëmjen e sotme. Paraprakisht dyshohet se ka shpërthyer një bombul në kuzhinën e...

Shpërthen bombula e gazit në lokal, plagoset pronari 28-vjeçar dhe një kliente në Durrës

Dy persona janë plagosur si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi në një lokal në Durrës. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Kallm...

U raportua se ndërroi jetë në Itali nga shpërthimi në Velipojë, Alketa Gjoka është në gjendje stabël shëndetësore bashkë me të birin

E PËRDITËSUAR Mëngjesin e sotëm në media qarkulloi lajmi i trishtë se Alketa Gjoka, e cila u plagos nga shpërthimi i bombulës së gazit në...

Shpërthen bombula e gazit në një banesë në Tiranë, zjarrfikësja me urgjencë në vendngjarje

Një bombul gazi ka shpërthyer në një banesë private të shtetasit E.K rreth orës 18:10 në rrugën “Niko Avrami” në Tiranë.Sipas informacionit paraprak, fatmirësisht...

Shpërthen bombula e gazit në një banesë në Krujë, plagoset gruaja, dërgohet me urgjencë në spitalin e Traumës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Krujë, ku në një banesë ka shpërthyer një bombul gazi dhe ka mbetur e...

Shpërthen bombula e gazit, plagoset 83 vjeçarja në Durrës

Plagoset një 83-vjeçare në Durrës pas shpërthimit të bombulës së gazit. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 12:20 në lagjen nr.14...

Shpërthen bombula e gazit, plagoset çifti i bashkëshortëve në Lushnje

Plagosen dy persona në Lushnje si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në fshatin...

Shpërthen bombula e gazit në katin e fundit të një pallati, plagosen 16 persona

16 persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e shëprthimit të një bombule gazi në një bllok pallatesh në San Claudio, të Madridit. ...

Shpërthim i fuqishëm në ish-Bllok, plagoset 1 person (DETAJE)

Foto nga vendgjarja Një shpërthi i fuqishëm ka ndodhur orët e parë të mëngjesit të sotëm në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. ...

Lajmet e fundit