Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

bombola e gazit

Shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë, ISHTI sqaron: Gabim njerëzor, mund të jetë lënë hapur

Inspektorati Shtetëror Teknik dhe Industrial, kan sqaruar në lidhje me ngjarjen e rëndë  që ka nodhur ditën e djeshme në Velipojë, ku si pasojë...

“Kanë djegie në 90% të trupit”, flet infermerja e ambulacës për gjendjen e të plagosurve në Velipojë

Infermieria e ambulancës, ka folur në lidhje me gjenden e të plagosurve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë. Ajo u shpreh se gjendja...

Shpërthen bombola e gazit në Korcë, përfshihet nga flakët banesa në katin e katërt të një pallati

Një banesë që ndodhet në katin e katërt të një apartamenti në Korçë, është përfshirë nga flakët. Ngjarja ndodhi këtë pasdite në lagjen 17, ndërsa...

Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagosen çifti i bashkëshortëve

Një banesë është përfshirë nga flakët në Selenicë të Vlorës, shkruan Newsbomb.al.  Mësohet se ka shpërthyer bombola e gazit dhe për...

Shpërthen bombola e gazit, plagoset e moshuara

Një bombol gazi ka shpërthyer në Vlorë e për pasojë ka mbetur e plagosur një e moshuar. Mësohet se ngjarja ka...

Shpërthen bombola e gazit në një apartament në Fier

Shpërthen bombola e gazit në ballkonin e një apartamenti në Fier. Ngjarja ka ndodhur pak momente më parë në lagjen '29...

Shpërthen bombola e gazit në shkollë, prindërit rrëfejnë tmerrin

Një bombol gazi ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në një shkollë 9-vjeçare në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në klasën...

Shpërthim i madh në një lokal në Gjakovë, raportohet për 9 të plagosur

Të paktën 9 persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi në një lokal në Rahovec të Gjakovës. Policia e Kosovës bën...

Shpërthen bombola e gazit, banesa përfshihet nga flakët

Një bombol gazi ka shpërthyer mesditën e sotme në një banesë në lagjen 'Haxhias' në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Shpërthen bombola e gazit, digjet banesa, plagoset një person

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.  Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin...

Lajmet e fundit