Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

bombol

Shpërthen bombola e gazit në Patos, tre anëtarët e familjes pësojnë djegie në trup, nisen me urgjencë në spital (EMRAT)

Një bombol gazi ka shpërthyer paraditen e sotme në Patos. Si pasojë janë plagosur tre anëtarë të një familje, të cilët kanë pësuar djegie...

U bllokua brenda banesës, nxirret e pajetë e moshuara në Kuçovë (EMRAT)

84-vjeçarja nga Kuçova, Aile Kosova është nxjerrë e pajetë nga banesa aty ku dhe shpërtheu mëngjesin e sotëm bombola e gazit. Fatkeqësisht pas gjithë përpjekjeve...

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Pogradec, shpëtojnë dy të moshuarit

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Pogradec. Mësohet se bombola ishte vendosur në pjesën e jashtme të ballkonit të banesës në...

Shpërthen bombola e gazit në katin e nëntë të pallatit në Tiranë, detajet e para

Një bombol gazi ka shpërthyer  në katin e nëntë të një pallati në zonën e Selitës. Paraprakisht mësohet se ngjarja  ka ndodhur  në rrugën “Ibrahim...

Shpërthen bombola e gazit në një pallat në Korçë

Një bombol gazi ka shpërthuer në një pallat në Korçë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.17 dhe si pasojë...

U dërgua te Trauma, ndërron jetë 34-vjeçari i plagosur nga shpërthimi i bombolës në Maliq (EMRI)

Ka ndërruar jetë  në spitalin e Traumës një prej  tre të plagosurve nga shpërthimi i bombulës në Maliq. Bëhet me dije se për shkak  të...

Shpërthen bombola e gazit në Lezhë, një grua niset me urgjencë për në spitalin e Traumës

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Lezhë, ku  ka shpërthyer një bombol gazi. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në...

Shpërthen bombola e gazit në Elbasan, s’ka të lënduar

Një bombol gazi ka shpërthyer në Elbasan, pak minuta më parë në lagjen “11Nëntori”. Bëhet me dije se bombola ka shpërthyer në një dhomë jashtë...

I shpërtheu bombola teksa e montonte, plagosen punëtorët, arrestohet 63-vjeçari

Policia e Vlorës ka arrestuar një 63-vjeçar pasi nuk ka respektuar rregullat e mbrojtjes në punë. Sipas njoftimit të policisë, 63-vjeçari...

Lajmet e fundit