Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

bombe

Gazetarja tregon tmerrin për bombën te Kristali: Isha me vajzën, mendova se ishte shaka por…

Spikerja e lajmeve në News 24 Ola Bruko, tregon tmerrin e përjetuar sot në qendrën “Kristal” pas një alarmi për bombë. Bruko rrëfen se...

Alarm për bombë në aeroportin e Madridit, arrestohet femra xhihadiste

Një letër e ngjitur në derën e banjës që thoshte se në aeroplan ndodhet një bombë, mjaftonte për alarmuar autoritetet e Madridit. ...

Shpërthim i fuqishëm në një shkollë në Suedi

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar në një shkollë sportive në qytetin Karlstad të Suedisë. Disa zjarrfikëse dhe forca të shumta policie...

Sulmet me bombë në Damask, mbi 47 të vdekur dhe 110 civilë të plagosur

Të paktën 47 persona kanë humbur jetën gjatë sulmimit e terroristëve në Damask të Sirisë, ndërsa më shumë se 110 civilë janë të plagosur....

Kërcënim për bombë, aeroplani bën ulje të detyruar

Një aeroplan i nisur nga Huston-i i SHBA-ve me destinacion Turqinë, ka bërë ulje të detyruar në aeroportin e Shannon të Irlandës. ...

“Kurthi”, ISIS vret 9 persona, plagos 10 të tjerë, mes tyre 6 policë

Shpërthim me bombë, 9 të vdekur e 10 të plagosur si pasojë e një sulmi nga shteti islamik 9 persona kanë humbur jetën në Cairo...

Lajmet e fundit