Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Bolonja

E paprecedentë! Pas një debati, shqiptari dhunon dhe bën për spital priftin në qendër të Bolonjës

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur në Bolonjë të Italisë. Mediat e huaja bëjnë me dije se një shqiptar ka dhunuar priftin,...

E TMERRSHME/ 19-vjeçari helmon prindërit, i ati humb jetën ndërsa nëna dërgohet në gjendje të rëndë spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  në Bolonja të Italisë ku një 19-vjeçar ka helmuar prindërit e tij. Sipas policisë shtetasi Alessandro Asoli dyshohet se...

Rama tha se është arrestuar në Bolonja, reagon Bylykbashi: Nuk e ka deklaruar në formularin e Dekriminalizimit, të sqarojë nëse ka gënjyer për propagandë

Kryeministri Edi Rama në një intervistë për gazetën italiane "Gazzetta Dello Sport", tha se ishte arrestuar njëherë në Bolonja, pasi u revoltua ndaj një...

Kapet shqiptari me 1 milion euro drogë në Itali (Detaje)

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Bolonja të Italisë teksa po transportonte sasi të mëdha kanabisi. Policia e...

Shpërthimi i tmerrshëm në Bolonja, reagon ambasada shqiptare në Itali

Reagon ambasada shqiptare në Itali pas shpërthimit të çisternës në Bolonja. “Ambasada ndjek zhvillimet në lidhje me aksidentin e rëndë...

Arrestohen 4 shqiptarë në Itali, përdornin gratë si korriere droge

Katër shqiptarë janë arrestuar si rezultat i një operacioni të policisë italiane. Banda e shqiptarëve e ushtronte aktivitetin e saj në rajonet e Emilia...

Napoli dhuron spektakël ndaj Bolonjës

Napoli ka “masakruar” sot në mbrëmje 6-0 Bolonjën dhe ka siguruar ndoshta përfundimisht vendin e dytë në Serinë A, sepse në këtë moment Roma...

Lajmet e fundit