Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

boks

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e boksierit legjendar Muhammad Ali

Legjenda e boksit, 74 vjeçari Muhammad Ali prej ditës së djeshme vazhdon të qëndrojë i shtruar në spital, pas problemeve respiratore. Por...

Legjenda e boksit Muhammad Ali shtrohet me urgjencë në spital

Boksieri legjendar Muhammad Ali është shtruar në spital pas problemeve me frymëmarrjes, ka njoftuar një pjesëtar i familjes. 74 vjeçari Ali...

Boksieri i MMA vdes pasi rrëzohet me nokaut

Boksieri portugez i MMA, Joao Carvalho, ka ndërruar jetë pas një ndeshje në Dublin, ku është rrëzuar nga kundërshtari me nokaut. Carvalho...

“Më fyen gruan dhe kombin”, boksieri shqiptar i kafshon veshin në ring serbit

Boksieri shqiptar që jeton në Austri, Astrit Klimenta, është përballur të premten në Munich me boksierin serb Andrej Pesiç. Kjo ndeshje nuk përfundoi në...

Gjetan Keta kampion, fiton përballë turkut dhe ruan titullin e “WBC”

Ka përfunduar në raundin e 5 përballja mes Gjetan Ketës dhe Turgaj Uzun. Keta ka mbrojtur titullin intercontinental të “WBC”, duke rrëzuar “Knock Out”...


Lajmet e fundit