Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

boks

Zyrtare: Ja me kë do përballet Florian Marku në 14 shtator

Sfida e radhës e Florian Markut në ringun e MMA do të jetë kundër sportistit rus Sergey Klyuev. Ndeshja do të...

Eksperti: Ja problemi serioz me dorezat e boksit të McGregor në ndeshjen kundër Mayweather

Një yll i boksit irlandez ka thënë se Conor McGregor nuk i kishte veshur siç duhet dorezat e boksit në ndeshjen kundër Floyd Mayweather...

Bëhuni gati për një tjetër super ndeshje, mësohet rivali i Anthony Joshua në boks

36-vjeçari bullgar ka humbur vetëm një nga 26 ndeshjet e tij dhe ka 13 fitore me nokaut. Ndërsa Joshua ka fituar të 19...

Nuri Seferi nesër përballë turkut Arslan: Jam në formë

Nuri Seferi, boksieri shqiptar që garon për Gjermaninë do të boksojë nesër për titullin kampion bote kundër turkut Firat Arslan. Ky i fundit në...

Ndërron jetë boksieri legjendar Muhammad Ali

Legjenda e boksit, 74 vjeçari Muhammad Ali ndërron në spital. Prej ditës së djeshme boksieri vazhdonte të qëndronte i shtruar në spital, pas problemeve...


Lajmet e fundit