Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

bojkot i mesimit

Plas sherri te Juridiku, DY studentët e JASHTËM bllokojnë gjithë Fakultetin: Hape derën o robq*r (Video)

Tensionohet situata mes studentëve te Juridiku ku një grup studentësh janë penguar të hyjnë në fakultet për të vijuar mësimin. Kanë...

Protesta e studentëve, vijon ngujimi dhe bojkoti i mësimit

Vijon edhe sot bojkoti i studentëve në disa fakultete të Tiranës. Studentët ndodhen brenda ambjenteve të Fakulteteve, duke bojkotuar mësimin, deri...

Lajmet e fundit