Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

boje

Ambasadori rus në Poloni sulmohet me bojë të kuqe, po nderonte ushtarët e Bashkimit Sovjetik

Ambasadori rus Sergey Andreev, është sulmuar në Poloni me bojë të kuqe, takse nderonte ushtarët e Bashkimit Sovjetik të vrarë gjatë Luftës së Dytë...

I hodhi bojë në kokë rektorit, ndëshkohet studentja në Shkodër

Këshilli i Etikës në Universitetin e Shkodrës 'Luigj Gurakuzi' ka vendosur masën disiplinore për të pezulluar deri në fundin e këtij viti akademik studenten,...

Sulmohet me bojë dhe tymuese rezidenca e ambasadës amerikane në Athinë (VIDEO)

Sulmohet rezidenca e ambasadës amerikane në Athinë. Mediat greke raportojë se rezidenca në të cilën jeton edhe ambasadori Jeffrey Paiat është sulmuar me tymuese...

Përplasje te universiteti i Shkodrës, studentja i hedh bojë në kokë rektorit

Një incident raportohet të ketë ndodhur në universitetin "Luigj Gurakuqi" në Shkodër. Mësohet se një studente i ka hedhur bojë në...

Kryeministria po pastrohet nga boja, Berisha: Shpirtin dhe fytyrën katran të zi s’ka solucion që ia lan Edvinit

Një ditë pas protestës së opozitës, te godina e Kryeministrisë ka nisur puna për pastrimin e bojës që u hodh ditën e djeshme në...

Muret e Kryeministrisë me bojë, Rama ironizon keq opozitën: Ata prish e ne ndreq, ata ndot…

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punonjësve të bashkisë së Tiranës që kanë filluar pastrimin e mureve të Kryeministrisë. ...

Protestuesit hodhën bojë, nis pastrimi i murit të Kryeministrisë (FOTO)

Nis pastrimi i godinës së Kryeministrisë pas protestës së djeshme të opozitës. Siç shihet nga pamjet punonjësit kanë nisur të...

Bojë, domate, qumësht dhe kapsolla drejt Kryeministrisë, tensionohet situata në protestë (FOTOT)

Është tensionuar situata në këto momente në protestën para Kryeministrisë. Militantët e PD-së kanë hedhur bojë blu dhe kapsolla drejt godinës...

‘Mos u merr me kë ishim ne në krevat’, Rama replika me Ralf Gjonin: Jemi të dy viktimë e bojës, ti pate fat! Për...

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me deputetin e LSI, në Kuvend Ralf Gjoni. Me ironi, Rama e ka cilësuar atë viktimë si vetja për...

Lajmet e fundit