Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bodrumi

Turqia në ankth, sulm me armë në një resort turistik, qindra të plagosur, një i vdekur

Një person i vrarë dhe katër të tjerë të plagosur, ky është bilanci i deri tanishëm i një sulmi në një resort tursitik në...

Lajmet e fundit