Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bodrum

Gjen eshtrat e babait të zhdukur në bodrum, natën e Halloween

Një burrë amerikan, Mike Carrol, banor në Lond Island ka gjetur bashkë me djemtë e tij, poshtë bodrumit të shtëpisë disa eshtra. ...

Sulm me armë në një lokal nate, vdes në vend këngëtarja e njohur turke

Një sulm me armë në Bodrum të Turqisë ka tronditur të gjithë vendin orët e para të mëngjesit, teksa mësohet se ka mbetur e...

Sulm me armë në qytetin turistik, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur, mes tyre gruaja e aktorit të njohur turk

Një i vdekur dhe katër të plagosur është bilanci i një sulmi me armë zjarri në Turqi, këtë të diel. Të...

Lajmet e fundit