Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bodo Weber

‘Mos të lejohet manipulimi i dialogut’, Weber: Marrëveshja finale mes Kosovës dhe Serbisë të përmbajë një plan të detajuar

Analisti politik në Këshillin për Demokratizim, me seli në Berlin dhe Bruksel Bodo Weber, ka deklaruar se marrëveshja finale eventuale mes Kosovës dhe Serbisë...

Lajmet e fundit