Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bodelli

Nxënësit mbledhin para që të blejnë këtë ishull dhe ta shpëtojnë nga duart e të pasurve

Disa nxënës në Itali kanë hapur një fushatë për mbledhjen e 3 milionë eurove për të blerë një ishull të virgjër që ta mbajnë...

Lajmet e fundit