Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bodell

Nxënësit mbledhin para që të blejnë këtë ishull dhe ta shpëtojnë nga duart e të pasurve

Disa nxënës në Itali kanë hapur një fushatë për mbledhjen e 3 milionë eurove për të blerë një ishull të virgjër që ta mbajnë...

Lajmet e fundit