Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bode

Ridvan Bode anëtar i Këshillit Mbikqyrës, Rama: Po të diskutonim çmenduritë e kaluara do kisha tjetër…

Gjatë takimit me gazetarët, kryeministri Rama është pyetur edhe propozimin e këtij të fundit për Ridvan Boden si anëtar të Këshillit Mbikqyrës të Bankës...

Rama mori Boden, reagon Berisha: Për inat të vjehrrës, fle me mullixhiun (Zbulon a do e votojë PD)

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar për kandidaturën e Ridvan Bodes për anëtar të Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë, pozicion i ofruar nga...

Do largoni Bashën apo do merrni PD-në? Përgjigja e papritur e Ridvan Bodes

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Ridvan Bode nuk i ka mohuar zërat për krijimin e një force të re politike, por i ka forcuar...

Bode: Basha do të mbyllë debatin. Rrënimi i shpresës përgjegjësi e opozitës

Anëtari i kryesisë së PD, Ridvan Bode, një nga kritikët e Lulzim Bashës ka thënë se e gjitha kjo që po ndodh në Partinë...

Grupi kundër Bashës kapet “mat”. Vazhdojnë të “thurin” plane, pas kafesë ia shtrojnë drekë dhe verë në mes të Tiranës

Astrit Patozi, Majlinda Bregu, Arben Imami, Jozefina Topalli, Ridvan Bode janë figurat politike të lënë jashtë listave të PD-së për zgjedhjet e 25 qershorit....

Lajmet e fundit