Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

Boban Tomovski

U pa në Vlorë me 5 autoblinda eskortë, kush është Sedat Peker me pseudonimin ‘bilbili’: Bos i mafies turke; ish-mbështetës i Erdogan që trazoi...

Sedat Peker, kohët e fundit është bërë një nga emrat më të përfolur në mediat e huaja, por dhe ato shqiptare, që prej deklaratës...

Arrestohet Boban Tomovski, krahu i djathtë i Sedat Pekerit, bosit të mafies që u kthye në armikun e Erdogan

Është arrestuar sot në aeroportin e Stambollit shtetasi maqedonas, Boban Tomovski, që konsiderohet si bashkëpunëtori i mafiozit të njohur turk, Sedat Peker. Ky i...

Lajmet e fundit