Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bob hand

“Ishte kompetent dhe me përvojë”, zyrtari i lartë amerikan kritika qeverisë: Ditmir Bushati nuk duhej të largohej, OSBE të mos pajtohej me ndryshimet

Këshilltari i Komisionit Amerikan të Helsinkit, Robert Hand kritikon qeverinë për largimin e Ditmir Bushatit si ministër i Jashtëm dhe vë në pikëpyetje përvojën...

Lajmet e fundit