Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Boaz Rodkin

Realizohet fluturimi i parë direkt Izreal-Shqipëri, ambasadori jep lajmin: Fantastike (VIDEO)

Realizohet fluturimi i parë direkt Izreal-Shqipëri, dhe lajmin e bën të ditur ambasadori izrealit në Shqipëri, Boaz Rodkin. Ambasadori ka publikuar...

Lajmet e fundit