Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bne vend

2 viktima dhe 74 të infektuar në 24 orë, ministria jep alarmin: Rastet po shtohen çdo ditë e më tepër, 89 pacientë të shtruar,...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë ndërruar jetë në spitalin Infektiv 2 qytetarë nga Tirana, 67 dhe 69 vjeç. ...

Lajmet e fundit