Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bne IntelliNews

Mediat e huaja shkruajnë për shkarkimin e Canit: Shkak FMN, borxhi publik dhe taksat

Mediat e rëndësishme ndërkombëtare kanë raportuar shkarkimin e Shkëlqim Canit nga posti i ministrit të Financave. The Associated Press shkruan se shkak...

Lajmet e fundit