Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bnashkepunim

Era Istrefi ka gati HITIN e ri, bashkëpunim me Dj e njohur grek

Viti që kaloi ka qenë mjaft i suksesshëm për këngëtarje e njohur Era Istrefin. Era ka pasur shumë koncertë dhe ka nxjerrë në treg...

Lajmet e fundit