Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bmw

Aksident i fortë te ‘Air Albania’, BMW-ja sport bëhet copë, Benz-i luksoz thyen xhamat e lokalit; 100 mijë euro dëme (FOTO)

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot në mbrëmje në zonën pranë stadiumit “Air Albania”. Siç shihet edhe në fotot e...

Pamje të frikshme, shihni si është ‘shkërmoqur’ BMW-ja që ra nga dhjetëra metra lartësi në Gramsh; një prej të dëmtuarve në gjendje kritike (FOTO)

Pamje të frikshme këto që shihni në foto, dhe është një mrekulli që personat të cilët ndodheshin brenda në makinë janë ende gjallë. Mjeti...

Shkrumbohet nga flakët ‘BMW-ja’ në autostradën e TEG-ut, zjarrfikësit në vendngjarje (VIDEO)

Një makinë tip “BMW” është përfshirë nga flakët në autostradën e TEG mbrëmjen e sotme. Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur me shpejtësi...

Shkrumbohet nga zjarri BMW X5 në Qaf Thanë, mori flakë në ecje (FOTO)

Një makinë fouristradë BMW X5 ka marrë flakë në ecje gjatë udhëtimit në aksin Qafë Thanë-Pogradec. Siç shihet në fotot e...

Me ‘BWM’ me 160 km/h, shoferja e dehur i shkon drejt rrethrrotullimit në 2 të mëngjesit (Pamje të frikshme)

Ky është momenti kur një ‘BMW’ “fluturon” në ajër pasi një grua 'e dehur' u përplas me një rrethrrotullim në Long Beach dhe më...

Aksidenti tragjik në Shëngjin: BMW-ja përplasi dy kushërinjtë, ndërron jetë 27-vjeçari (Emri)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur ‘Lapidari’ në Shëngjin, ku një makinë ka përplasur dy të rinj...

Rrëmbehet me dhunë vajza në Elbasan, policia në ndjekje të BMW-së

Një vajzë në qytetin e Elbasanit është rrembyer me dhunë nga një person I cili e ka future në një makinë tip BMW. ...

“X6”-a përplaset në Lungomare, rrethohet menjëherë nga policët: Çfarë ka ndodhur (Foto nga vendngjarja)

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme përgjatë shëtitores së "Lungomares" në Vlorë. Makina tip "BMW X6" që drejtohej nga një...

‘E papranueshme, shpejtësi skëterrë”, BMW-ja nuk i bindet policisë në orët e vona, si e bllokojnë dy patrulla te sheshi ‘Shqiponja’ (VIDEO)

Policia e Rrugore e Tiranës ka vijuar me aksionet në orët e vona në Tiranë, për të monitoruar dhe ndaluar të gjithë shoferët që...

BMW tërheq nga tregu 1 milion makina

Prodhuesi gjerman i makinave BMW njoftoi sot tërheqjen e rreth një milion makinave në Amerikën e Veriut, për të shmangur një rrezik zjarri, pa...

Lajmet e fundit