Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BMW me shpejtësi marramendëse

BMW me shpejtësi marramendëse, del nga rruga dhe përplas për vdekje 4 të rinjtë (VIDEO)

Një makinë tip BMW që po ndiqej nga policia ka përplasur për vdëkje 4 të rinj në qytetin e Bradford në Angli. ...

Lajmet e fundit